O nas

Krótka historia naszej firmy

Firma Bajkowe Domy powstała w 2014r, natomiast moja kariera w branży domów w konstrukcji szkieletowej rozpoczęła się już w 2001 r. w Stanach Zjednoczonych. USA jest krajem gdzie właśnie budownictwo szkieletowe jest najbardziej rozwiniętą gałęzią przemysłu budowlanego. Po kilku latach pracy na każdym szczeblu drabinki kariery, czyli od „miotły” do majstra, zdecydowałem się na założenie tam własnej działalności gospodarczej i wykonywanie kompleksowych zleceń konstrukcji domów od klientów indywidulanych lub zleceń firm deweloperskich. Dochowanie bardzo restrykcyjnym wymogom jakości stały się moją domeną i szybko zdobywałem zaufanie i z sukcesem rozwijałem firmę. Po powrocie do Polski zdecydowałem się na kontynuowanie pracy w tym fachu i propagowanie budownictwa szkieletowego na naszym pięknym Podlasiu.

Nasza wizja

Chcielibyśmy, aby udział nowo powstających domów szkieletowych rozwijał się i powiększał w stosunku do budownictwa tradycyjnego – murowanego. Cel może być osiągnięty tylko i wyłącznie poprzez budowanie domów w swoich parametrach, jakości oraz ekonomii inwestycji a potem użytkowaniu był najbardziej korzystny. I jesteśmy pewni, że nasze domy takie właśnie są.

Nasza misja

Propagowanie poprawności budownictwa szkieletowego oraz zastosowanie tychże zasad na etapie wykonawczym jest drogą do uzyskania zadowolenia Państwa, naszych Klientów. Naczelnym zadaniem jest przedstawianie Państwu najlepszych dla Was, a nieraz indywidulanych rozwiązań pozwalających uzyskać optymalizację parametrów domu i budżetu inwestycji. Etapy ofertowania, przygotowania budowy oraz sama realizacja są przejrzyste i klarowne. Podejmowane przez Państwa decyzje są wsparte naszym bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą. Wiemy, że przez przez wysoką jakość i zadowolenie Klientów poszerza krąg Inwestorów decydujących się na takie budownictwo i naszym celem jest dbanie o ten schemat.

Poznajmy się bliżej

Adam Markowski - zdjęcie portret

Adam Markowski

Prezes zarządu

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sequi voluptas dicta ad illo ullam enim. Odio quidem neque asperiores voluptate earum facere modi alias doloremque. Commodi necessitatibus architecto quisquam dicta.

Masz jakieś pytania? Z przyjemnością odpowiemy!